Elektronikus dicsõségfal, 
avagy diákjaink,
akikre különösen büszkék lehetünk

Angol nyelvi OKTV


7. Takács József 12.A (Weisz György)


döntõbe került: Barna Emília 11.G (Szöginé Csiszár Ilona)
 

Biológia OKTV

7. Boros Katalin 12.F (Dr. Kovács László)
 

Fizika OKTV

14. Végh Zoltán 12.A (Gyõri István)
 

Francia nyelvi OKTV


2. Tanács Eszter 12.C (Ruzsáli Zsolt, Kelecsényi Rita)


13. Dibó Ágnes 12.C (Ruzsáli Zsolt)

Kéttannyelvû OKTV


1. Tóth Anna 10.F (Dr. Józsa György, Sabine Oulion)


5. Tarján Anikó 10.F (Pignitzky Beáta, Amélie Chutin)


6. Vígh Melinda 11.F (Dr. Józsa György, Sabine Oulion)

Magyar nyelv és irodalom

Irodalmi Színpad


Az Irodalmi Színpadok országos Madách-versenyén a Balogh Tamás vezette színtársulat (Imponderábiliák) a Párizsi színnel elõször az elõdöntõt nyerte meg Salgótarjánban, majd a pesti országos döntõn maximális sikert ért el: a legjobb produkció, legjobb rendezõ, legjobb fõszereplõ és a legjobb epizodista címet szerezték meg.
 

Matematika OKTV

5. Végh Zoltán 12.A (Dr. Dobi János, Kovács István)
 

Német nyelvi OKTV

1. kategória


2. Bohner Imre 12.A (Józsáné Mocsai Andrea, Scheibl György)

2. kategória


5. Takács József 12.A (Józsáné Mocsai Andrea, Scheibl György)

9. Must Anita 12. (Józsáné Mocsai Andrea)

Olasz nyelvi OKTV

1. kategória


2. Kovács Györgyi 12.G (Nagyistók Katalin)


7. Schulpe Anita 12.G (Nagyistók Katalin)


10. Csomor Ágnes Fabiola 12.C (Szajbélyné Hegedûs Gizella)
11. Paragi Tímea 12.G (Nagyistók Katalin)

2. kategória


1. Görgényi Nóra 12.B (Szajbélyné Hegedûs Gizella)
 

Orosz nyelvi OKTV


5. Bárdos Csilla 12.B (Békei Lászlóné)


8. Gálity Hrisztofor 11.C (Szilágyi Zsuzsanna)


16. Széll Attila 12.C (Békei Lászlóné)

Kultúrák Dialógusa

fõdíjas:
Gálity Hrisztifor 11.C (Szilágyi Zsuzsanna)
Vukoszávjev Szlobodán (Szilágyi Zsuzsanna)

Számítástechnika

Nemes Tihamér OSZTV

2. kategória

6. Pollák Gergely 10.A (Fodor Zsolt, Rozgonyi-Borus Ferenc)

9. Gyebnár Gábor 10.A (Fodor Zsolt, Rozgonyi-Borus Ferenc)

15. Szebenyi Zoltán 9.A (Fodor Zsolt)

17. Kecskeméti Balázs 10.G (Fodor Zsolt)

3. kategória

9. Sáfár Szilveszter 11.A (Fodor Zsolt)

22. Pasztuhov Dániel 12.A (Fodor Zsolt)

Történelem

Európa 2000 Alapítvány EU Integrációs Vetélkedõ


1. Ságvári csapata:

Csapó Nóra 12.B, Czékus Bálint 12.B, Pauk János 12.B,
Petrovity Gorán 12.B, Szilárd Balázs 12.B (Farkas Zoltán)

Zsigmond Király Országos Vetélkedõ


3. Kocsis Zoltán 10.A, Marosi András 10.A, Masa Gabriella 10.A, Török Mariann 10.A

7. Bata László 10.A, Kaszás Csilla 10.A, Keszõcze Adrienn 10.A, Pollák Gergely 10.A

Polgár a demokráciában Országos Vetélkedõ

3. Horváth Balázs 11.B, Hrabovszky Gábor 11.C, Telegdy Gergely 11.B, Vincze Dalma 11.B